رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلماس
۲۸ کیلومتر از راه‌های روستایی سلماس در قالب طرح ملی ابرار زیرسازی شده است
بهنام اصغری اظهار داشت: در صورت تامین قیرمصرفی و رفع مشکل منابع مالی آن آسفالت می‌شود که با اتمام آن، طول راه‌های روستایی آسفالته در حوزه استحفاظی شهرستان به حدود 60 درصد برخورداری و میانگین استانی می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،۲۸ کیلومتر از راه‌های روستایی سلماس در قالب طرح ملی ابرار زیرسازی شده است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلماس گفت: ۲۸ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان در قالب طرح ملی ابرار زیرسازی شده است که در صورت تامین قیرمصرفی و رفع مشکل منابع مالی آن آسفالت می‌شود که با اتمام آن، طول راه‌های روستایی آسفالته در حوزه استحفاظی شهرستان به حدود ۶۰ درصد برخورداری و میانگین استانی می‌رسد.

بهنام اصغری در حاشیه عملیات آسفالت ریزی محور گل آدم ،گبرآباد به خبرنگار صداوسیما افزود: طرح آسفالت در قالب طرح ملی ابرار که با اهتمام ویژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی اجرا می شود، شامل ۱۵ کیلومتر از روستاهای دریک، گل آدم، گبرآباد و ۷ کیلومتر از ادامه مسیر روستاهای اسبشه، گرماویچ، شناتال و ۶ کیلومتر از ادامه پروژه داراب به دلرزی است.

انتهای پیام

فهرست