مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی
۲۹۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان سلماس اختصاص یافته است
سید محسن حمزه ‌لو اظهار داشت: حدود ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت بیمارستان سلماس طی یکسال گذشته در نظر گرفته شده که تاکنون حدود ۷۰ میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،  سیدمحسن حمزه‌لو در گفت وگو با خبرنگار صدا وسیما افزود: حدود ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت بیمارستان سلماس طی یکسال گذشته در نظر گرفته شده که تاکنون حدود ۷۰ میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.

این طرح بیمارستانی با نظارت اداره‌کل راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و تاکنون حدود ۲۵ درصد پیشرفت اجرایی دارد. مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت:

وی افزود: ظرفیت اسمی آن ۱۶۰ تختخوابی بود که با افزایش ظرفیت به ۲۰۵ تخت خوابی رسیده است و ان شالله طی پروژه ساخت به ۲۸۰ تختخواب خواهد رسید.

حمزه لو تصریح نمود: در خصوص مسکن مهر، بغیر از دو بلوک تمامی ۱۲ بلوک  از آسانسور برخوردار هستند که بدهی اعضا به شرکت خدود یک و نیم میلیارد تومان می باشد و پیرو بازدید آخر یک میلیارد تنخواه به شرکت پیمانکار پرداخت شده است و آسانسور ها نیز خریداری شده است.

مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: در خصوص ندامتگاه سلماس نیز بخش بزرگی از بودجه تخصییص پیدا کرده است.

وی افزود : در زمینه محور سلماس-خوی، با توجه به اینکه لازم است پل خط آهن تعریض شود، موافقت هایی با شرکت راه آهن انجام شده است و پس از آن ۱/۵ کیلومتر دیگر از جاده بهسازی و تعریض خواهد شد و ان شالله امسال شاهد اتمام پروژه بهسازی و تعریض جاده سلماس-خوی خواهیم بود.

انتهای پیام

فهرست