استاندار آذربایجان غربی
۲ هزار واحد مسکونی برای محرومین آذربایجان غربی احداث می شود
محمدمهدی شهریاری در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور مطرح کرد: به زودی مقدمات احداث ۲ هزار واحد مسکونی محرومین با مشارکت کمیته امداد و سازمان برنامه و بودجه فراهم شده و عملیات احداث آنها به زودی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری با اشاره به دیدار دیروز سه شنبه ۳۱ تیر ماه با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور تصریح کرد: به زودی مقدمات احداث ۲ هزار واحد مسکونی محرومین با مشارکت کمیته امداد و سازمان برنامه و بودجه فراهم شده و عملیات احداث آنها به زودی آغاز می شود.

استاندار آذربایجان غربی افزود: ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومین احداث می شود/ مجتمع اقتصادی کمیته امداد در بخش معدن و کشاورزی استان سرمایه گذاری می کند/ ۲۰۰ خانوار زلزله زده قطور تحت پوشش کمیته امداد از تسهیلات بلاعوض بهره مند می شوند

شهریاری با اشاره به اینکه ظرفیت های معدنی و کشاورزی استان نیازمند سرمایه گذاری ویژه جهت شکوفایی اقتصادی است از این خبر داد که مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) به زودی بسترهای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در استان از جمله منطقه آزاد ماکو و نیز بخش معادن را فراهم و اقدام نماید.

وی گفت: برای ۲۰۰ خانوار زلزله زده قطور که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند نیز علاوه بر تسهیلات پرداختی بازسازی از محل کمک های دولت و بیمه دانا، برای هر خانوار ۲۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض نیز پرداخت می شود.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: برای شهرستانهای چالدران و تکاب نیز اعتبارات ویژه محرومیت زدایی مصوب شد.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) برنامه خوبی را در جهت محرومیت زدایی از طریق ایجاد اشتغال، توانمندسازی و بسته های معیشتی و حمایتی در استان اجرایی ساخته و امید می رود تا با تخصیص اعتبارات ویژه این روند را تداوم دهد.

انتهای پیام

 

فهرست