مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی
۳۶ هزار شهید در آذربایجان‌غربی به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند
مهدی فعال با بیان اینکه نخستین شهید مدافع سلامت نیز نصیب شهرستان بوکان شده است، اظهار داشت: حمایت های خوب مجلس و دولت از ایثارگران و خانواده شهدا باعث خواهد شد تا حل مشکلات این قشر از جامعه تسهیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ مهدی فعال، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی ، امروز در مراسم غبارروبی مزار شهدای بوکان که با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی، و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بوکان ، امام جمعه ، فرماندار و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در مزار شهدای این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: گلزار شهدای شهرستان بوکان در میان گلزارهای مناطق اهل سنت از جمله استان های گلستان، کردستان و سیستان و بلوچستان به عنوان نمونه کشوری معرفی شد.

وی معیارهای این انتخاب را ساختار مزار، ساماندهی آن، داشتن نخستین شهید مدافع حرم در استان آذربایجان‌غربی در این شهرستان و وجود ۱۰۱ شهید در این گلزار عنوان کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی با بیان اینکه مطالبات خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان در حوزه دریافت مطالبات با جدیت پیگیری می‌شود، افزود: این امر با همکاری خوب بین دولت و مجلس در سال آینده و در بودجه کشور پیش بینی خواهد شد.

وی اضافه کرد: در حوزه اشتغال که یکی از اولویت های بنیاد شهید و دغدغه های خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است، نیز کارهای خوبی صورت گرفته که با به نتیجه رسیدن آنها، شاهد حل مشکلات این بخش در سال آینده خواهیم بود.

فعال با بیان اینکه نخستین شهید مدافع سلامت نیز نصیب شهرستان بوکان شده است، ادامه داد: حمایت های خوب مجلس و دولت از ایثارگران و خانواده شهدا اباعث خواهد شد تا حل مشکلات این قشر از جامعه تسهیل شود.

۳۶ هزار شهید در آذربایجان‌غربی به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند

انتهای پیام

 

فهرست