رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماکو
‍  ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ ، برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم الله دیگری متولد شد
علی احمدزاده اظهار داشت: آنان که در سال های درد و فراق، دور از دیار به سر می بردند، کوله باری از خاطرات تلخ و شیرین به همراه دارند که هرکدام از آن ها، درس بزرگی از استقامت و آزادگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، علی احمدزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماکو بمناسبت سالروز ورود آزادگان به مهین اسلامی، با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُواْ مَا عَاهَدُواْ اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى‏ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُواْ تَبْدِیلاً

ᐸسوره احزاب آیه۲۳>

۲۶ مرداد۱۳۶۹ ، برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم الله دیگری متولد شد و این روز یادآور معطر به عطر حضور دوباره عزیزانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند. بی شک یکی از این روزهای ماندگار که هیچ موقع از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد، روز بازگشت سرافراز آزادگان عزیز به مهین اسلامی است.

آنان که در سال های درد و فراق، دور از دیار به سر می بردند، کوله باری از خاطرات تلخ و شیرین به همراه دارند که هرکدام از آن ها، درس بزرگی از استقامت و آزادگی است.

این روز بزرگ، یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزادهای است که پس از تحمل سال ها شکنجه و دوری از عزیزان به شرف افتخار نائل شدند، صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات بود.

اینجانب این روز عزیز را به تمامی آزادگان سرافراز به ویژه قهرمانان صبر و پایداری شهرستان ماکو تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان آرزوی سلامتی و سعادت دارم.

رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان ماکو

علی احمدزاده

انتهای پیام

فهرست