مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
۱۱۶ مددجو در استان آذربایجان‌غربی خدمات حقوقی رایگان دریافت کردند   
 دکتر سهندی اظهار داشت: در 3 ماهه امسال، 116 مددجوی تحت حمایت در آذربایجان‌غربی توسط وکلای نیکوکار، مشاوره و خدمات حقوقی رایگان دریافت کرده‌اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در ۳ ماهه امسال، ۱۱۶ مددجوی تحت حمایت در آذربایجان‌غربی توسط وکلای نیکوکار، مشاوره و خدمات حقوقی رایگان دریافت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در ۳ ماه سال جاری، ۱۰۱ مورد مشاوره و ۱۵ مورد وکالت رایگان برای مددجویان کمیته امداد انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: در ۳ ماهه سال جاری تعداد ۴۷ نفر وکیل نیکوکار در آذربایجان‌غربی به طور مستمر با کمیته امداد همکاری داشته‌اند.

وی بیان کرد: ارزش وکالت و مشاوره‌های رایگان ارائه شده  در۳ ماهه اول  امسال بیش از یک میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال بوده است.

سهندی عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، مراجعات مددجویان به میز خدمت حقوقی نیز به نسبت سنوات گذشته بسیار محدود بوده و سیر کاهشی داشته است.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا کلاس‌های آموزش حقوقی به طور کاملاً محدود برگزار شده است، تصریح کرد: در ۳ ماهه امسال، تعداد ۱۴۵  نفر با رعایت پروتکل های بهداشتی آموزش حضوری حقوقی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به مهمترین برنامه‌های این نهاد در خصوص ارائه خدمات حقوقی به مددجویان نیز اشاره کرد و گفت: ادامه برنامه میز خدمت حقوقی با محوریت توسعه خدمات مشاوره و وکالت رایگان برای مددجویان، ادامه برنامه آموزش حقوقی در راستای آشنایی مددجویان با امورات حقوقی و آگاه سازی مددجویان از  حقوق و تکالیف خود، حفظ تعامل سازنده با وکلای نیکوکار، کانون وکلای دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه  قضائیه و  سازمان بسیج حقوقدانان از اهم اهداف و برنامه‌های این نهاد در حوزه حقوقی است.

انتهای پیام

 

فهرست