مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت
امسال ۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان پلدشت پرداخت شد
 بهمن رضایی اظهار داشت: طی ۷ ماهه سال۹۹ برای ۲۰۰ نفر از مددجویان این شهرستان، تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه به مبلغ یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان توسط کمیته امداد پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد ، امسال ۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان پلدشت پرداخت شده است.

بهمن رضایی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ضمن تشکر از فرماندار و رییس کارگروه اشتغال شهرستان و همچنین روسای بانک های عامل پلدشت، گفت: طی سالجاری برای ۹۰ نفر از مددجویان این نهاد تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ ۴ میلیار تومان پرداخت شده است.

وی همچنین افزود: طی ۷ ماهه سال۹۹ برای ۲۰۰ نفر از مددجویان این شهرستان، تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه به مبلغ یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان توسط کمیته امداد پرداخت شده است.

رضایی در ادامه اظهار داشت: از دیگر فعالیت های این اداره می توان به مشارکت در احداث ۳ واحد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیون تومان و همچنین مشارکت در تعمیر مسکن مددجویان به مبلغ بیش از ۲۵۰ میلیون تومان اشاره کرد.

انتهای پیام

فهرست