مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
۲۸ هزار مورد مشاوره فردی و گروهی برای مددجویان آذربایجان‌غربی ارائه شده است
دکتر عزیز سهندی اظهار داشت: هم‌اکنون 16 کلینیک و مرکز روانشناسی به صورت مستمر با کمیته امداد آذربایجان‌غربی همکاری داشته و به مددجویان این نهاد خدمات متعدد در حوزه مشاوره ارائه می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: کمیته امداد آذربایجان‌غربی در سال گذشته در راستای رفع بخشی از مشکلات مددجویان،اقدام به ارائه ۲۸ هزار و ۱۳ مورد مشاوره فردی و گروهی کرده است.  وی ادامه داد: این تعداد مشاوره ارائه شده در حوزه های فردی، گروهی، اجتماعی، سلامت و روان، پیشگیری از اعتیاد و خانواده ارائه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیان کرد: در راستای ارائه خدمات مشاوره به این تعداد مددجو در سال گذشته، بیش از ۹۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی بیان کرد: هم‌اکنون ۱۶ کلینیک و مرکز روانشناسی به صورت مستمر با کمیته امداد آذربایجان‌غربی همکاری داشته و به مددجویان این نهاد خدمات متعدد در حوزه مشاوره ارائه می‌کنند.

سهندی تصریح کرد: ارائه مشاوره و غربالگری مددجویانی که جدیدا تحت حمایت قرار گرفته‌اند، اجرای ادامه فرایند طرح پرسشنامه سلامت روان برای بانوان زیر ۵۰ سال، راه اندازی کلینیک روانشناسی رز (راه زندگی)، اجرای طرح های آموزشی جهت پویایی مشاورین و مشاوره و پشتیبانی از دانش‌آموزان کنکوری از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد آذربایجان‌غربی در حوزه ارائه خدمات مشاوره در سال پیشرو است.

انتهای پیام

 

فهرست