معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی
۳۲۵۰ نفر از مددجویان کمیته امداد آذربایجان غربی از خدمات کانون‌های فرهنگی و تربیتی بهره مند هستند
رضا مهر افروز اظهار داشت: این خدمات در حوزه‌های مختلف از قبیل علوم و محتوای قرآنی، هنری، دینی و اعتقادی، کلاس‌های تقویتی، آموزش کامپوتر، پیشگیری از اعتیاد، دوره‌های مشاورهفردی و گروهی، خیاطی، آشپزی و دوره‌های متعددی در راستای پر کردن سالم اوغات فراغت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، به نقل از پایگاه خبری امداد، رضا مهرافروز، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: هم‌‌اکنون ۳ هزار و ۲۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در استان از خدمات متعدد کانون‌های پرورشی تربیتی کمیته امداد آذربایجان‌غربی بهره‌مند هستند.

وی ادامه داد: این خدمات در حوزه‌های مختلف از قبیل علوم و محتوای قرآنی، هنری، دینی و اعتقادی، کلاس‌های تقویتی، آموزش کامپوتر، پیشگیری از اعتیاد، دوره‌های مشاورهفردی و گروهی، خیاطی، آشپزی و دوره‌های متعددی در راستای پر کردن سالم اوغات فراغت برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد اذربایجان‌غربی بیان کرد: هم اکنون ۸ کانون فرهنگی در آذربایجان‌غربی در راستای خدمات رسانی به مددجویان تحت حمایت استان فعالیت مستمر دارند.

وی عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، قریب به اتفاق خدمات ارائه شده در بستر فضای مجازی بوده و در برخی موارد این برنامه‌ها به صورت محدود، حضوری و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

فهرست