فرماندار خوی
  ۳۶۰ نفر مبتلا به کرونا در بیمارستانهای شهرستان خوی بستری هستند
حسین عباسی اظهار داشت:تزریق واکسن در شهرستان خوی با سرعت ادامه دارد و در صورت نیاز مراکز واکسیناسیون افزایش خواهد یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ‍آذربایجان غربی، به نقل از خبر گزاری صدا وسیما ، فرماندار خوی در جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونایی شهرستان خوی گفت:روزانه  بیش از ۵۰۰ نفر مشکوک به ابتلا به کرونا  به بیمارستانهای شهرستان خوی مراجعه میکنند.

حسین عباسی در این جلسه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تزریق واکسن تاکید نمود و افزود: در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تزریق واکسن میزان ابتلا افزایش خواهد یافت.

وی تصریح نمود: تزریق واکسن در شهرستان خوی با سرعت ادامه دارد و در صورت نیاز مراکز واکسیناسیون افزایش خواهد یافت

وی در ادامه به تامین کپسول های اکسیژن استان و حتی بعضی از استان های کشور توسط شهرستان خوی اشاره کرد و افزود: از مدیر عامل و همه ی دست اندرکاران واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی خوی قدردانی میکنم.

عباسی افزود :در حال حاضر ۳۶۱ نفر مبتلا به کوید ۱۹ در بیمارستان آیت الله خویی امام خمینی و قمر بنی هاشم بستری  خوی هستند.

وی تصریح کرد متاسفانه از اول شهریور ماه بطور میانگین روزانه ۶ نفر مبتلا به کرونا بعلت شرایط وخیم  جسمی از ناشی کرونا   در شهرستان خوی فوت می‌کنند.

خانم دکتر مقدم  رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان خوی هم در این جلسه از تداوم عادی انگاری کرونا توسط مردم و افزایش مبتلایان در شهرستان خبر داد و گفت : برای خدمات رسانی به  بیماران بدحال کرونایی به همت خیران ۱۴ دستگاه ونتیلاتور در مراکز ویژه بستری  خوی خریداری و نصب شد.

حجت الاسلام امامی رئیس حوزه قضایی خوی هم در این جلسه با اشاره به اطلاع رسانی درست روند  واکسیناسیون و تأثیرات آن در کاهش تلفات انسانی و نوع واکسن  بر ضرورت ساماندهی انتقال این اطلاعات از طریق منابع معتبر تاکید کرد  و گفت : باید به دغدغه های مردم در این زمینه پاسخ داده شود.

انتهای پیام

فهرست