شناسه خبر: 1275

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=1275

رئیس کمیته امداد اشنویه
۳۹۱ میلیون تومان زکات در اشنویه جمع آوری شد
 مهدی سامان چیانه افزود: مردم خیر و نیکوکار اشنویه درسه ماهه نخست سال جاری، بیش از 391 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی سامان چیانه، رئیس کمیته امداد اشنویه گفت: مردم خیر و نیکوکار اشنویه  در سه ماهه نخست سال جاری، بیش از ۳۹۱ میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

وی با اشاره به افزایش پرداخت صدقه در اشنویه، عنوان کرد: همچنین مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در سه ماهه نخست امسال نزدیک به ۲۲ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

رئیس کمیته امداد اشنویه تصریح کرد: در سه ماهه نخست امسال یک‌هزار و ۶۷۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش ایران همدل در میان مددجویان تحت حمایت و سایر نیازمندان اشنویه توزیع شده است.

وی اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال ۱ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی برای ۳۵ نفر از مددجویان اشنویه پرداخت شده است.

سامان چیانه ادامه داد: همچنین در سه ماهه نخست امسال، نزدیک به ۱۱۰ میلیون تومان در راستای ارائه آموزش‌های اشتغال برای ۱۸۰ مددجوی اشنویه‌ای هزینه شده است.

وی با دعوت از خیران برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اشنویه، تاکید کرد: هم اکنون ۳۴۴ نفر از ایتام و فرزندان محسنین، تحت حمایت کمیته امداد اشنویه بوده که ۳۷۰ حامی نیک‌اندیش از این تعداد حمایت های مستمر به عمل می آورند.

رئیس کمیته امداد اشنویه عنوان کرد: هم اکنون سه هزار و ۲۵ خانوار برابر با هفت هزار ۳۰۷ نفر تحت حمایت کمیته امداد اشنویه بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی افزود: ۱۷ درصد  خانوارها و ۱۰ درصد جمعیت مقیم  اشنویه زیر چتر حمایتی کمیته امداد آذربایجان‌غربی هستند.

سامان چیانه خاطرنشان کرد: ایجاد ۲ مرکز نیکوکاری، اهتمام در پرداخت تسهیلات اشتغال و اجرای آموزش‌های فرهنگی و قرآنی در فضای مجازی از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد اشنویه تا پایان امسال است.

انتهای پیام

فهرست