دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت
۴۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت تجهیز و تکمیل ابنیه حجره سنتی سلماس هفتوان تخصیص یافت
حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان اظهار داشت: دبیرخانه با تمام توان در راستای رسالت خود تلاش خواهد کرد تا به بهترین نحو به جامعه مخاطب خدمات ارائه دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان با حضور در شهرستان سلماس ضمن دیدار با علما و روحانیون شاخص شهرستان و با حضور در مدرسه علوم دینی( حجره) هفتوان این شهرستان با جمعی از طلاب و مدرسین دیدار کردند.

ایشان در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مدیر محترم مدرسه و تقدیر از بابت تربیت طلاب تقریبی به بررسی مشکلات حجره هفتوان پرداختند.

در این دیدار حجت الاسلام فعال آذر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت روحانیون و طلاب منطقه سلماس به بیان برخی از مشکلات مدرسه پرداخت و نواقصات موجود در تجهیز مدرسه، نبود ابنیه مناسب با تعداد طلبه و روحانی در منطقه ، نبود دفتر مناسب مرکز اسلامی برای شهرستان و… از جمله مهمترین مشکلات منطقه بود که مدیر مرکز اسلامی استان و رابط شهرستانی مرکز اسلامی سلماس به بیان آنها پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفیان در این دیدار با قول مساعدت برای تخصیص بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان جهت تجهیز و تکمیل ابنیه شهرستان و همچنین سرانه غذایی ماهانه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اطمینان خاطر دادند که دبیرخانه با تمام توان در راستای رسالت خود تلاش خواهد کرد تا به بهترین نحو به جامعه مخاطب خدمات ارائه دهد.

در حاشیه این دیدار طلاب مدرسه هفتوان دردیداری صمیمی با دبیر محترم و هیئت همراه به بیان برخی از مشکلات خود پرداختند و همچنین در خلال بازدید از حجره هفتوان از مسجد محمد رسول الله هفتوان نیز بازدید شد.

انتهای پیام

 

فهرست