مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
۴۵۰ میلیارد تومان وام اشتغال به نیازمندان آذربایجان‌غربی اختصاص داده شد
دکتر سهندی اظهار داشت: در سال جاری، 450 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال نیازمندان تحت حمایت این نهاد در آذربایجان‌غربی اختصاص یافته است.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی در دیدار با مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی تربیتی استان گفت: در سال جاری، ۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال نیازمندان تحت حمایت این نهاد در آذربایجان‌غربی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: این وام ها تا سقف ۵۰ میلیون تومان بوده و با بازپرداخت هفت ساله در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم سقف این وام ها را تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش دهیم.

وی بیان کرد:خانواده زندانیان نیز به‌عنوان بخشی از جامعه مددجویی از این تسهیلات بهره‌مند خواهند شد که سهم سال جاری این خانواده‌ها ۴۲ میلیارد تومان است.

سهندی عنوان کرد:  در یک‌ سال گذشته، مستمری خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان از جمله خانواده زندانیان  مددجو افزایش قابل توجهی داشته است.

وی  ادامه داد: در زمینه حمایت از اشتغال خانواده  زندانیان باید به طور ریشه ای اقداماتی صورت گیرد که در این راستا، تعامل بسیار خوبی بین ۲ نهاد حامی وجود دارد که این تعامل خوب موجب یافتن راهکارهای مناسب برای کمک به اشتغال مولد خانواده ها خواهد بود.

همچنین در این دیدار، مجتبی محمدی، مدیرکل زندان های آذربایجان‌غربی گفت: خانواده زندانیان، نیازمند‌ترین افراد جامعه هستند ولازم است به اشتغال این قشر به طور ویژه توجه شود

وی از اعطای هزار بسته معیشتی به خانواده زندانیان آذربایجان غربی خبر داد و اظهار کرد: در راستای تسریع در کمک رسانی به خانواده‌های زندانیان، نیازمند تعامل و همکاری هرچه بیشتر کمیته امداد استان هستیم.

انتهای پیام

 

فهرست