شناسه خبر: 7589

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=7589

فرماندار سلماس
  ۶ واحد تولیدی غیرفعال در سلماس به چرخه تولید بازگشت
  کاظم غنی زاده گفت: ۶ واحد تولیدی این شهرستان که به علت وجود مشکلاتی از چرخه فعالیت خارج شده بودند، در طرح شهید کریمی با پرداخت تسهیلات حمایتی به تولید بازگردانده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،کاظم غنی زاده در  بازدید از شهرک صنعتی شهرستان سلماس به نقل از روابط عمومی فرمانداری، اظهار داشت: ۶ واحد تولیدی غیرفعال در سلماس به چرخه تولید بازگشت.

وی افزود: با بازگشت این واحدهای تولیدی به چرخه تولید برای ۱۵۰ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است و همچنین بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال نیز فرصت سرمایه گذاری مجدد فراهم شد.

وی با اشاره به این که بیش از ۶۰ درصد واحد های تولیدی این شهرستان در قالب درب های ضد سرقت و صنعتی فعالیت دارند، افزود: برای توسعه شهرک صنعتی سلماس ۱۸ هکتار زمین خریداری شده و همچنین کار مطالعاتی و جاگذاری نقشه انجام شده است.

وی اضافه کرد: در این شهرستان ۱۱۰ واحد صنعتی و تولیدی با حجم سرمایه گذاری  یک هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای ۲ هزار و ۱۲۳ نفر در حال فعالیت است.

فرماندار سلماس گفت: برای ایمنی شهرک صنعتی سلماس، آشیانه شهرک آتش نشانی  و دستگاه های آتش نشانی و اطفای حریق و هچنین تکمیل شبکه فاضلاب نیز برنامه ریزی شده است.

وی  افزود: در سال جاری برای جدول کشی ، زیرسازی و آسفالت معابر شهرک صنعتی سلماس ۶۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده  است که ۵۰ در صد عملیات به اتمام رسیده است.

انتهای پیام

فهرست