مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
  ۶۵۰۰ متر مربع فرش ، توسط مددجویان آذربایجان‌غربی بافته شده است
دکتر سهندی اظهار داشت: : این میزان فرش بافته شده، برابر با 78 تخته فرش بوده که ارزش تقریبی فروش این تعداد فرش، بیش از یک میلیارد و 800 میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در ۲ ماهه نخست سال جاری، بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع فرش بافته شده توسط مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی به منظور فروش به تهران ارسال شده است.

وی ادامه داد: این میزان فرش بافته شده، برابر با ۷۸ تخته فرش بوده که ارزش تقریبی فروش این تعداد فرش، بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: میزان فرش‌های فروخته شده مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی در مرکز در مقایسه با ۲ ماهه سال گذشته، ۳۰ درصد رشد داشته است.

وی عنوان کرد: این میزان فرش فروخته شده در مرکز، ۴۰ درصد از فرش‌های بافته شده مددجویان آذربایجان‌غربی بوده و ۶۰ درصد نیز به صورت محلی به فروش می‌رسد.

سهندی بیان کرد: فرش‌های ارسال شده به مرکز، توسط مددجویان تحت حمایت ارومیه، پلدشت، خوی، سلماس، چالدران و شوط بافته شده است.

انتهای پیام

 

فهرست