شناسه خبر: 4044

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4044

رئیس کمیته امداد امام خمینی شوط
۹۰دستگاه تبلت به دانش آموزان محروم در شوط اهداشد
آقاپور اظهار داشت : هدف از تاکید براجرای این طرح را با توجه به بالابودن قیمت سیستم های هوشمند تحت عنوان گوشی و تبلت و عدم توانایی تامین و خرید آن از سوی خانواده های تحت پوشش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد شوط ، آقاپور رئیس کمیته امداد شوط گفت: به همت خیرین شوط برای دانش اموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ۹۰ تبلت خریداری شد، افزود:: وظیفه کمیته امداد استفاده از ظرفیت های خیرین در تامین نیازمندی های افراد تحت پوشش این نهاد است، که برطرف کردن دغدغه آموزش و پرورش دانش آموزان نیز در این حوزه طبقه بندی میشود.

وی در ادامه با بیان اینکه ۴ میلیارد ریال توسط خیرین برای این طرح هزینه شد، افزود: این تبلت‌ها در بین ۹۰ خانوار تحت پوشش برای دانش آموزان خریداری شد تا ازآموزش مجازی در شبکه شاد استفاده کنند.

رئیس کمیته امداد شوط هدف از تاکید براجرای این طرح را با توجه به بالابودن قیمت سیستم های هوشمند تحت عنوان گوشی و تبلت و عدم توانایی تامین و خرید آن از سوی خانواده های تحت پوشس عنوان کرد و گفت: این طرح جهت کمک به آموزش دانش آموزان نیازمند راه اندازی شده است و نیاز داریم خیرین با ورود جدی بر این حوزه آینده جامعه، پایه پرورش افراد با فرهنگ و فرهیخته را مستحکم تر کنند.

انتهای پیام

 

 

فهرست